وصییت نامه برادر محمد علی رحیمی

طلبه شهید محمدعلی رحیمی

بسم الله الرحمن الرحیم

وقاتلوهم حتی لا ت فتنته و ی الذین للله و با کاران و کافران جهاد کنید تا فتنه و فساد از روی زمین محو گردد و زمینه برای گسترش دین خدا و جهانی شدن مکتب اماده گردد شکر میکنم خدای که ما در چنین دورانی افریدو امام عزیز را که نعمت بسیار عظیمی هست برای ما فرستاد تاما را از منجلاب و فساد بیرون کشاند پس از حمد و ستایش و شکر به درگاه خدای منان و بادرود وسلام به پیشگاه مقدس ولی عصر امام زمان (عج)و نائب بر حقش امام خمینی و با درود سلام به ت مبارز و ملت شهید پرو ر ایران و شهدای صدر اسلام تاکنون و بادرو د سلام خدا بر تو ای پدرو مادرمسلمان که تنها جگر گوشه دلبندت را به یاری اسلام میفرستی تا با ایثار خون خویش درخت تنومند اسلام را ابیار نماید اینجانب با شوقو علاقه ای که به اسلام و قران داشتم عازم میدان نبرد با دشمنان اسلام شدم که هرگز به خاطر احساس و تقلید نرفتم بلکه به خاطر شناختی که نسبت به وضع فعلی و به فرمان امام عزیزمان عازم جبهه شدم ودیگر مسئله ای که مرا بیدار نمود و شوق به جبهه رفتن را پیدا کردم مسئولیتی بود که شهدا بدوش تکتکمان گزذاشتند و رفتند پس چگونه وجدانمان به ما راه بدهد که نسبت به این مسئولیت سنگین و بی تفاوت و اسوده باشیم برادران و خواهران عزیز مسلمان کار و زندگی دنیا برای شما هدف نباشد بلکه و سیله ای باشد برای اخرت همه ما الان در یک امتحان بزرگ الهی قرار گرفته ایم سعادت با کسانیست که از این ازمایش سربلند بیرون بیایند.بیائید خودمان را حساب کنیم قبل از انکه بخواهند اعمالمان را حساب کنند امت حزب الله از تفرقه شدن بپرهیزید و همگی چنگ به ریسمان الهی بزنید و اتحادتان را محکمم کنید که اتحاد پیروزی ملت را دربر دارد همانطور که این مسئله برای ما تجربه شده است و در مسیری حرکت کنیم که مسیر الی الله باشد و از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری نکنید تچون حافظ اسلام و خون شهدا همین رزمنده ها می باشند پیام کوچکی دارم برای اندسته از کسانیکه نسنت به انقلاب و جنگ بی تقاوت هستند و هیچ احساس مسئولیت نمی کنند این گونه افرادی که قریضه حیوانی و و حرس به دنیا در انها وجود دارد بدانند که در مقابل خون تک تک شهدا مسئولند بالاخص انکسانیکه حتی برای خدمت سربازی فرارمی کنند انها با خیال شومشان میگویند فقط مرگ در جبهه ها ست البته مرگ در جبهه ها مرگ با عزت و شرف می باشد ولی در انتظار بمانید که روزی مرگ با ذلت و خواری سراغ شما خواهد امد و اگر بخواهید در این دنیا از زیر بار حکومت اسلامی فرار کنید فردای قیامت از عذاب دردناک خداوند در امان نخواهید بود خواهشم از مسئولین این است که در این باره همکاری لازم را نمایند و با این طور افراد برخورد شدید داشته باشید و اگر بنده لیاقت پیدا نمودم و شهید شدم نمیخواهم که اینگونه افراد در در تشیع جنازه ام و مراسم های که برایم گرفته می شود شرکت کنند. خدایا تو را شکر میگویم که توفیق به این بنده حقیر و گناهکارت دادی تا در ردیف رزم جویانت قرار بگیرم هر چند خودم را لایق نمیدانم که اسم مرا رزمنده بگذارند چون یک رزم جوی اسلام مقام بسیار والای دارد. خدایا سال از عمرم گذشت ولی در این سنین نتوانستم به تو خدمتی بکنم و شرمنده هستم اگر با ریخته شدن خون ناقابلم اسلام تقویت می شود از تو میخواهم که هر چه زود تر در این راه به فیض شهادت نائل گردم . البته شهادت مرتبه ای نیست که همه لایق ان باشند این وصییت نامه را از این بابت می نگارم که احتمال شهادت برایم خیلی بعید است اری . عزیزان همه باید رفت و مرگ به سراغ همه خواهد امد و هیچ کس در این دنیا ماندنی نیست پس چه بهتر است که در این راه کشته شویم و مرگ با عزت را بپسندیم نه مرگ با ذلت و خواری را معبودا این دنیای فانی مرا سخت در خود جای داده و گناهان و موانع جلوی راه هم قرار گرفته است و نمیگذارد به طرف تو بیایم و از تو می خواهم که دست مرا بگیر .و پپیش خودت ببر و مرا نزد کسانی ببر که در راه تو مظلومانه جنگیدند و فداکاری و ایثار نمودند و به لقا تو پیوستند اری من با خون خود با خط انبیائ و امامان و ولایت فقیه میثاق میبندم ای مادرم فرزند تو زنجیر های اسارت و بردگی را پاره کرده و ازاد شده و میخواهد بسوی معشوقش پرواز کند اگر خدای متعال بپزیرد پدر و مادر عزیزم شما بی نهایت برای من زحمت و رنج کشیده اید تا مرا بزرگ نمودید ولی هرگز من نتوانستم زحمات شما را جبران کنم و از شما میخواهم که مرا ببخشید و زبانم قاصر است و ان توانایی را ندارد که بخواهم در وصف شما سخنی بگویم مادر جان میدانم ان لحظه ای که از تو جدا شدم برایت خیلی سخت بود اما همچون زینب (س) صبر کردی و خانواده محترم و گرامیم اگر شما ادعا میکنید مسلمان واقعی و پیرو خط ائمه اطهار هستید پس خودتان بهتر میدانید که همگی انها در این راه شهید شدند وباید راهشان را ادامه دهیم انها همانند یک اقیانوس میباشند که خون من حتی به اندازه یک قطره از انها به شمارنمی اید پس در این صورت هیچ از فراق من گریه و زاری نکنید و همیشه خوشحال باشید و ان لحظه ای که خبر شهادت فرزندتان به شما رسید خدا شکر کنید . و اگر کسانی بودند که به شما زخم زبان بزنند صبر کنید و هیچ ناراحت نشوید که خداوند با صابرین است پدر و مادر جان مبادا بگویید که مایک فرزند دادیم و دین مان را ادا کردیم نه اینگونه نیست این اسلام با خون بسیار از عزیزان تقویت شده تا بدست ما رسیده و ما باید همانطوربه اسلام تقویت بدهیم تا زنده بماند و از شما میخواهم از امدن برادرانم به جبهه جلوگیری نکنید و بگذارید راه شهدا را ادامه بدهند برادران و خواهران گرامیم منکه نتوانستم نسبت به شما حق برادری را ادا کنم ولی اگر از بنده ناراحتی دیده اید که حتما شمارا اذیت نمودم امید وارم مرا ببخشید و از خداوند متعال برایم طلب مغفرت نمائید و فرزندانتان را خوب تربیت کنید و نگذارید از همان کوچکی راه کج را انتخاب کنند خواهران عزیز مسلمان نکند با بد حجابی نسبت به انقلاب دهن کجی کنید حجابتان را که در واقع سنگرشما میباشدحفظ کنید و همگی تقوا ر ا پیشه نمائید و از تمام قومان و خویشان و دوستان میخواهم که مرا ببخشند و اگر جنازه ام د رمنطقه بماند و مفقود و الجسد باشم بسا سعادت بسیار بزرگی است اگر جنازه ام به شهرستان امد مرا از مدرسه علمیه تشیع کنید از خانواده محترم میخواهم که شبهای جمعه روی مزارم بیایند . از برادران عزیز حوزه علمیه میخواهم که مرا ببخشند وبرای بنده طلب استغقار نمایند . چند بیت شعررا تقدیم حضورتان می نمایم :

مسلخ عشق

برخیز که اهنگ سفر باید کرد                   ***          چون موج ز بحر خون گذر باید کرد

در درگه دوست نقد جان باید ریخت            ***           در مسلخ عشق ترک سر باید کرد

حجله عشق

در حجله عشق بی کفن باید رفت       ***            دلسوخته پاره پاره تن باید رفت

از جان بگذر که در سرا پرده ی دوست  ***             فارق ز سر دست بدن باید رفت

امام عزیز و رزمنده ها را دعا کنید حدود 16روز روزه قضا دارم و به مدت سه ماه برایم نماز بخوانید از همگی شما التماس دعا دارم والسلام خدا حافظ 65/4/7

***مطالب و تصاویر از کتاب زندگینامه شهید محمد علی رحیمی نشر شده توسط برادر ایشان قنبر علی رحیمی می باشدامیدوارم از بنده به خاطر برداشت از کتاب راضی باشند***

علاقه به همجنس زیبارو خوب است یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معرفی کتاب تازه منتشر شده شهید محمدعلی رحیمی با عنوان عقیق انگشتری حاج تقی

وصیتنامه اول شهید محمد علی رحیمی

,مرا ,اسلام ,تو ,ای ,خون ,    ,در این ,و از ,که در ,میخواهم که ,جبهه جلوگیری نکنید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلودستان Kasb kar پـــانـدای رنـــگـی تجهیزات استخر - قیمت تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی سئو کار و تولید محتوا دستگاه حکاکی خرید و فروش کارخانه سوشیالیست خرید کفش نایک مردانه ارزان ترنج طب